Жіноче лідерство в розвитку громад та миробудівництва

Жіноче лідерство в розвитку громад та миробудівництва
28 Серпня 2023
Друкувати цю новину

Жінки – це сила у поєднанні краси та розуму! А коли вони збираються разом то це вже неспинна рушійна сила, яка готова змінювати і захищати світ, будувати та відновлювати майбутнє, народжувати ідеї і дітей, виховувати та розвивати їх. Але ніколи не зупинятися.

26 серпня на висоті в 950 метрів над рівнем моря в українських Карпатах розпочав свою роботу табір жіночого лідерства об’єднавши 30 жінок та дівчат в потужну команду. Цей захід має назву «Жіноче лідерство в розвитку громад та миробудівництва» метою якого є сприяння розвитку лідерства серед жіноцтва з інвалідністю, мотивування їх до розширення можливостей та горизонтів шляхом залучення до прийняття рішень та участі в формуванні інклюзивної гуманітарної політики в громадах.

Наші учасниці жінки та дівчата з інвалідністю, мами, які виховують дітей з інвалідністю члени родин в яких проживають люди з інвалідністю приїхали з 10 регіонів України, щоб отримати корисні знання, розкрити свій лідерський потенціал, об’єднатись задля обміну досвідом і подальшої участі у прийнятті рішеньта відновленні України.

Кожного дня вони будуть отримувати знання з галузей лідерства та розкриття потенціалу, громадського руху, залучення до прийняття рішень в громадах, отримання та надання соціальних послуг і доступу до реабілітації, збереження власного ресурсу отримання інструментів для його забезпечення. Цей захід розпочався в рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», який реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України за підтримки Структури ООН Жінки та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги.

#НАІУ #wphfund #UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises

****************

Про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF)

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 28 країнах світу, які постраждали від кризи.

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.