Завершився табір для лідерів та лідерок громадських організацій ОЗІ

Завершився табір для лідерів та лідерок громадських організацій ОЗІ
3 Листопада 2022
Друкувати цю новину

Психолого-реабілітаційний табір для лідерів та лідерок громадських організацій осіб з інвалідністю завершив свою діяльність.

Учасники та учасниці табору протягом шести днів ефективно пройшли всі заплановані заходи, зокрема сесії на теми щодо інклюзивної гуманітарної, фінансової допомоги для людей з інвалідністю, реабілітації, особистої безпеки, доступності, працевлаштування, обговорили ситуацію щодо підготовки осінньо-зимового періоду для людей з інвалідністю в областях, законодавчо-нормативні зміни з питань інвалідності та намітили подальшу стратегію діяльності НАІУ.

Мали можливість поспілкуватися у вузькому колі, отримати індивідуальні юридичні консультації, заходи з фізичної терапії, які сприяли зміцненню їх психологічного та фізичного стану здоров’я.

Захід відбувся в рамках реалізації проєкту “Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю”, який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю.

Робота триває!

Усім учасникам успіхів, натхнення та наснаги!

 

#НАІУ  #EDF    #CBMGlobal  #допомога  #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ