Засідання круглого столу в рамках програми «Ділова англійська он-лайн для вимушених переселенців»

Засідання круглого столу в рамках програми «Ділова англійська он-лайн для вимушених переселенців»
1 Березня 2016
Друкувати цю новину

Засідання круглого столу в рамках програми «Ділова англійська он-лайн для вимушених переселенців»11.03.2016, в Національному музеї Тараса Шевченко (м. Київ, бульвар Шевченко, 12) в рамках програми «Ділова англійська он лайн для вимушених переселенців» відбудеться засідання круглого столу, в якому приймуть участь дівчата та хлопці із Луганської та Донецької області, які стали учасниками програми «Online Workplace English for Displaced Person”.

Метою проєкту є сприяння молоді, які мають статус вимушених переселенців, в працевлаштуванні та інтеграції, шляхом отримання базових знань Ділової англійської мови. Програма працює за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні в Київській, Луганській, Дніпропетровській, Одеській та Миколаївській областях.

Під час засідання відбудеться вручення Сертифікатів учасникам першого етапу проєкту та знайомство з новими учасниками, які будуть отримувати знання Ділової англійської мови з березня по червень 2016 року.

В заході візьме участь Kevin McCaughey – аташе Посольства США в Україні з вивчення англійської мови, а також представники міжнародних та державних громадських організацій,  вищих навчальних закладів Луганської, Донецької, Дніпропетровської областей; представники молодіжних структур, закладів освіти та соціального захисту; правозахисні організації, Центри зайнятості; учасники програми, викладачі; ЗМІ, тощо.

Під час заходу буде висвітлено мету, завдання та перспективи програми, можливості співпраці із соціальними партнерами.

Інформація.

Перший етап навчання відбувся в листопаді 2015 – лютому 2016 та впроваджувався в містах Києві, Сєверодонецьку, Артемівську, а також, партнерськими організаціями NGO – в Одесі, Дніпропетровську та в місті Миколаїв.

За відгуками студентів курсу, вони мали чудову можливість навчатися у професіоналів – викладачів, суттєво покращити знання англійської, відчути в собі впевненість та перспективи розширенні професійних можливостей.

Учасники курсів відмітили важливість взаємодії з Державною службою зайнятості – проведені зустрічі, семінарські зайняття надали базових знань щодо прав в сфері працевлаштування, кращих практик в написанні резюме, познайомили з нововведеннями стосовно зайнятості осіб, які мають статус ВПО.

Варто відмітити, що для дівчат та хлопців з проблемами здоров’я, які мають потребу у навчанні англійської, але не мали необхідного базового рівня знань, були додатково організовані заняття, які були не тільки корисними у професійному плані, а у налагоджуванні нових  знайомств, спілкування.

Координацію програми в Луганській та Донецькій області, в м. Київ здійснює – ЛОМГО «АМІ-Схід» за підтримки управління молоді та спорту ЛОДА, КУ «Луганський обласний Центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями», ЛНУ ім. Тараса Шевченко; Міської публічної бібліотеки м. Сєверодонецьк; Центральної районної бібліотеки ім. М.О. Некрасова ЦБС Голосіївського району м. Києва, Ради громадських організацій людей з інвалідністю та їх родин – ВПО зі Сходу України;

В Дніпропетровській області програма здійснюється в партнерстві з ГО “New Vision” та Дніпропетровським Національним університетом імені Олеся Гончара; в Донецькій області (м Артемівськ) проєкт здійснюється в партнерстві з Горлівським інститутом іноземних мов державного вищого навчального закладу “Донбаський державний педагогічний університет” і НГО “Центр розвитку філології”, в Миколаївській області Charitable Foundation “From Joint Vision to Joint Actions”, в Одеській області NGO of Disabled;

Захід відбувається за всебічної підтримки Національного Музею Тараса Шевченко.

Методична та інформаційна підтримка:

Національна Асамблея інвалідів України

  Категорія: