Відбулася робоча спільна нарада НАІУ з представниками КП «Київський метрополітен»

20 Липня 2021
Друкувати цю новину

НАІУ продовжує співпрацю з Київським метрополітеном

Відбулася робоча спільна нарада НАІУ з представниками КП «Київський метрополітен».

Від НАІУ участь брали Олег Полозюк та Олександр Стадніченко.

Обговорили можливості перевезення людей з інвалідністю та людей з тимчасовим порушенням здоров’я, які переміщуються на кріслах колісних з електричним приводом.

За словами представника Олександра Стадніченка, вага візка може сягати до 150 кг, а разом з людиною – до 300. Через вагу, габарит та технічні характеристики обладнання перевезення без спеціальних пристроїв та платформ не є безпечним як для самих пасажирів на таких візках, так і для інших користувачів підземки.

Тому на сьогодні перевезення пасажирів на кріслах колісних з електричним приводом не передбачено.

Водночас Київській метрополітен розуміє нагальність проблеми. Було обговорено можливості реалізації доступності станцій для людей з які користуються кріслами колісними з електричним приводом.

Після проведеної робочої наради наступним етапом буде опрацювання технічних можливостей ліфтів, підйомників для ескалаторів та інших елементів станцій (сходи, контрольно-пропускні пункти) щодо здійснення безпечних перевезень після отримання технічних характеристик (параметрів) такого обладнання.

Робота по доступності у підземці продовжується. Нагадаємо, що облаштованими є 14 станцій. Також реалізовано можливість супроводу пасажирів з інвалідністю та маломобільних категорій.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар