Шановні друзі!
Пандемія COVID-19 змінила звичний перебіг нашого життя. Та це не привід скласти руки. Тому Національна Асамблея людей з інвалідністю України та МБО «Німецько-українська партнерська мережа» продовжують проєкт «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішення. Створення мережі соціальних підприємств осіб з інвалідністю в Україні», що реалізується за підтримки організацій Aktion Mensch та Міжнародного освітнього центру м. Дортмунд ( Німеччина).
Партнери проєкту: Асоціація підприємців та працюючих осіб з інвалідністю в Україні, Українське товариство глухих та Українське товариство сліпих.
Наступний крок – це чотири вебінари «Маркетинг для малого та середнього бізнесу».
Вебінари допоможуть вам:
Ці вебінари будуть корисні керівникам підприємств та спеціалістам з планування, фізичним особам підприємцям.
План та дати проведення вебінарів додаються. Перший вебінар вже в цю п’ятницю 2 жовтня.
Кількість місць обмежена, тому для участі потрібна попередня реєстрація за посиланням.
Перевага надається представникам підприємств, що приймають участь у проєкті.
Тренер і спікер – Наталя Орябінська.
Наталя має досвід практичної та дослідницької роботи. Шість років в маркетингу, тринадцять років – в маркетингових і соціологічних дослідженнях. Успішне виведення на ринок нових торгових марок і продуктів, розробка і впровадження маркетингової стратегії для національних і локальних компаній. Реалізація міжнародних дослідницьких проектів для John Deere, Facebook, Shell, River Island, Hewlett Packard, 3M, Nestle, SANOFI, Philip Morris, Carlsberg та інш. Співзасновник дослідницького агентства Yasno Research & Consulting Group. Викладачка курсу «Практичний маркетинг» в ХНУ ім. В.Н. Каразіна.