У Вінниці триває реабілітаційний табір для ветеранів «Життя після війни» 

У Вінниці триває реабілітаційний табір для ветеранів «Життя після війни» 
22 Травня 2024
Друкувати цю новину

У Вінниці за пітримки Європейського Форуму інвалідності триває реабілітаційний табір для ветеранів «Життя після війни», організованний Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України спільно з парнерськими організаціями.

Минає п’ятий день реабілітації наших ветеранів. Він, як і кожен попередній, був наповнений корисними та цікавими заняттями. Сьогодні наші ветерани продовжували здобувати і освоювати нові і такі необхідні для себе вміння. І це – не просто черговий день реабілітації, це – ще одна важлива сходинка кожного нашого незламного воїна до самостійності, віри в себе та до повноцінного, наповненого і цікавого життя.

Робота сьогодні у нас кипіла на кухні. Також вчилися розпізнавати купюри на дотик, і це справа зовсім не з легких. А ще відбувались заняття з розвитку сенсорних систем.

Приємний і смачний сюрприз влаштували нам вінничани. Вони почастували наших героїв справжнім італійським морозивом.

Під кінець насиченого робочого дня хлопці трішки релакснули в басейні. Звісно, неможливо перелічити всього, що відбувалось, бо хіба можна описати словами ту дружню і невимушену атмосферу, яка панує в нашому таборі, а також тепло людських сердець, що невтомно горять бажанням творити добро.

Тож ми рухаємося далі. Попереду ще багато цікавого. Слідкуйте за нашими новинами.

Партнерами у цій справі виступили:
  • Національна Асамблея людей з інвалідністю України
  • Європейський форум інвалідності (EDF)
  • Християнська місія незрячих (CBM)
  • Вінницький національний медичний університет імені Пирогова
  • ВБО «Благодійний фонд Родини Жебрівських»
  • Oleksandr Tereshchenko Charity Foundation
  • Благодійна організація «Побачимо перемогу»
  • Громадська спілка «Сучасний погляд»

Захід відбувається в рамках реалізації проєкту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю (2-га фаза), який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму інвалідності (EDF) та Християнської місії незрячих (CBM).

#Життя_після_війни_має_тривати!