11-12 травня 2017 року в м. Краматорськ на базі Донецького міжрегіонального центру професійної реабілітації людей з інвалідністю, в межах реалізації проєкту «Розвиток раннього втручання в Україні», який впроваджує Національна Асамблея людей з інвалідністю за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), проходить тренінг за участі представників державних структур, організацій батьків, які виховують дітей з інвалідністю та ризиком виникнення порушень та представників ЗМІ з питань формування в регіоні системи раннього втручання.
Метою даних тренінгів є поглиблення знань цільових груп щодо існуючої на міжнародному та національному рівнях системи раннього втручання, сприяння об’єднанню зусиль у проведені змін і впроваджені раннього втручання на місцевому та національному рівнях.
Дані тренінги є частиною заходів в рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння і запровадження національної платформи раннього втручання, яка має будуватиме діалог між громадянським суспільством і урядом щодо формування політики раннього втручання в Україні.
Меморандум підписали Міністерство охорони здоров’я, Міністерство освіти, Міністерство соціальної політики, Національна Асамблея людей з інвалідністю України, Благодійний фонд «Інститут раннього втручання», Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», Фундація «Soft Tulip» (Нідерланди), Європейська асоціація раннього втручання «EURLYAID», Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ).