Триває реалізація проєкту

Триває реалізація проєкту
10 Травня 2023
Друкувати цю новину

Валентина Балахтар кейс-менеджерка проєкту «Зміцнення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я» взяла участь у зустрічі з керівництвом ОКНП «Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни».

Спільно з В. Добридіною – представницею Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю відвідали військовий госпіталь, де обговорили можливість придбання важливого апарату для діагностики, створення доступності для пацієнтів, які пересуваються за допомоги допоміжних засобів, необхідність залучення вузькопрофільних фахівців (ерготерапевтів та ін.) тощо.

В госпіталі почали створення реабілітаційного відділення. Є потреба в облаштуванні кухні та інших приміщень.

Проєкт «Зміцнення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я» (SRSHS) реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України під керівництвом Momentum Wheels for Humanity (Momentum). Він спрямований на зміцнення системи надання реабілітаційних послуг.

 

******

Ця публікація стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.