Тренінг з деінституціалізації у Краматорську

Тренінг з деінституціалізації у Краматорську
10 Лютого 2020
Друкувати цю новину

Тренінг з інклюзивної освіти

7 лютого 2020 року в м. Краматорськ в рамках проєкту «Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю», що реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України та Міжнародна неурядова організація «Save the Children» за підтримки RadioAid (Швеція) пройшов тренінг з деінституціалізації (лектор – Світлана Тунтуєва –  національна тренерка з деінституціалізації, координаторка соціальних проєктів ЛОВ БО «СОС Дитяче містечко», кандидат педагогічних наук, доцент).

Метою тренінгу було посилення потенціалу фахівців, залучених до реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, шляхом формування у них відповідних компетентностей для здійснення деінституціалізації.

У тренінгу взяли участь представники Департаменту соціального захисту населення Донецької ОДА, Департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА, Департаменту освіти і науки Донецької ОДА, Відділу охорони здоров’я Краматорської міської ради, Управління освіти Краматорської міської ради, Краматорського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Краматорської міської ради, Служби у справах дітей Краматорської міської ради, Відділу молодіжної політики у справах сім’ї Краматорської міської ради, ДРУКРОІ «Донбас», Дружківського дитячого будинку-інтернату, Дитячого центру «Оберіг», КЗ «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями м. Слов’янськ».

 

  Категорія: