У м. Южне Одеської області триває тренінг «Створення ефективної команди (“TEAM-BUILDING”) – основа забезпечення стабільної діяльності ГОІ».
Захід проводить Національна Асамблея людей з інвалідністю України в рамках Всеукраїнської програми НАІУ «Школа соціально-політичного лідерства для керівників та спеціалістів громадських організацій людей з інвалідністю”.
А розпочався треннінг з тімбілдінгу. Зокрема що спричиняє проведення тімбілдингу в сучасних українських громадських організаціях. Ідея командних методів роботи запозичена зі світу спорту та стала активно впроваджуватися в практику менеджменту в 60–70-ті роки XX століття.
На сьогодні тимбілдинг є однією з перспективних моделей корпоративного менеджменту, що забезпечує повноцінний розвиток організації, та одним з найефективніших інструментів управління персоналом.