Різноманіття. Рівність. Єдність. Напрями діяльності проєкту у поточному році

25 Березня 2021
Друкувати цю новину

23 березня 2021 року Національна Асамблея людей з інвалідністю України  (НАІУ),  провела Організаційну зустріч по проєкту «Різноманіття. Рівність. Єдність», який реалізується в рамках глобальної ініціативи «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд за підтримки Уряду Канади.

До заходу долучились жінки різних областей, і особливо слід відмітити активне представництво сходу України – 8 організацій Донецької області.

Керівниця проєкту від НАІУ Лариса Байда зазначила, що «особлива увага в цьому році буде приділена підготовці та старту Всеукраїнської адвокаційної кампанії з дотримання прав жінок, в тому числі з інвалідністю.

На даному етапі  важливо  обговорити найважливіші проблеми, які хвилюють жінок, в тому числі з інвалідністю, намагатись почути  голос кожної жінки і далі об’єднатись для проведення адвокаційної кампанії».

Серед проблем, які  найбільше хвилюють жінок - доступність медичних послуг, репродуктивне здоров’я (репродуктивні права), освіта, в тому числі інклюзивна,  участь у процесах прийняття рішень, у т.ч. формування бюджетів, реабілітація, доступність до послуг в громадах у різних сферах,  доступність транспорту, інформації, будівель, працевлаштування.

Усі запропоновані теми для Адвокаційної кампанії  будуть обговорені з партнерами проєкту  та організаціями жінок/ осіб з інвалідністю, жіночими / феміністичними організаціями, організаціями, які захищають права вразливих груп жінок, активними лідерками – усіма, хто долучався до проекту протягом першого року і другого років та  активно відстоює зміни.

Дякуємо всім учасницям, що долучилися до зустрічі та заходів проєкту і сподіваємося на подальшу командну роботу по підготовці та проведенню Всеукраїнської Адвокаційної Кампанії.

 

З повагою,

команда проєкту НАІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар