Ресурсність активної жінки під час війни: відкриваємо друге дихання

Ресурсність активної жінки під час війни: відкриваємо друге дихання
24 Жовтня 2023
Друкувати цю новину

Таку назву мав дводенний тренінг, який відбувся у Полтаві, 21-22 жовтня 2023 року. Організаторами заходу виступили  ГО “Полтавське міське громадське об”єднання осіб з інвалідністю “Віра”  спільно з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.

Захід відбувся в рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», який реалізується за підтримки ООН Жінки в Україні та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги.

WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миро будівництва.

Жінки-лідерки з Кременчука, Шишак та Полтави, які мають інвалідність або виховують дітей з інвалідністю чи є законними опікунами людей з інвалідністю, завдяки різноманітним психологічним тестам, вправам, інформації тощо мали можливість проаналізувати свої почуття, думки та дії.

Наталія Златопольська – професійний коуч за такий короткий час досить інтенсивної роботи змогла допомогти визначити ресурси кожної з присутніх, показати їх багатогранність і зрозуміти, яким чином можна їх застосувати.

Маємо великі сподівання, що знання та енергія, яку  отримали наші учасниці на цій зустрічі, надасть їм ще більше віри, сили та стійкості для можливості наближати Перемогу нашої країни!

 

 

#НАІУ #wphfund #UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises

********

Про WPHF

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, – це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудови міцного миру. WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 28 країнах світу, які постраждали від кризи.

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.