Прямий діалог з громадами у напрямі розвитку системи надання реабілітаційних послуг людям з інвалідністю є запорукою становлення їх соціальної спроможності

3 Серпня 2021
Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України продовжує системну роботу щодо надання консультаційних послуг пілотним громадам в рамках проєкту «Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації». 26 липня 2021 року було  організовано та проведено Консультаційну онлайн зустріч «Надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю».

Понад 30 учасниць і учасників 10 пілотних громад взяли участь у консультаційній  зустрічі.

Керівниця проєкту Лариса Байда поінформувала, що попередньо з громадами було опрацьовано перелік питань, які їх цікавлять і по яким є необхідність отримати професійну, експертну консультацію, і тема надання реабілітаційних послуг є однією із актуальних.  Вона представила спікера даного заходу  – державного експерта експертної групи з питань реабілітації Міністерства соціальної політики України Пилипенка Романа Віталійовича.

Експерт зазначив правове підгрунтя питань надання реабілітаційних послуг, розповів про мережу центрів, механізм отримання цієї послуги тощо. Були надані відповіді на питання учасниць заходу.Прямий діалог з громадами у напрямі розвитку системи надання реабілітаційних послуг людям з інвалідністю є запорукою становлення їх соціальної спроможності. Національна Асамблея людей з інвалідністю України забезпечує свою підтримку!

 

Дякуємо за участь у заходах проєкту!

 

Команда проєкту НАІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар