Прогрес на шляху до виконання в Україні статей 7, 8, 24 Конвенції ООН про права людей з інвалідністю

14 Червня 2016 Друкувати цю новину

14 червня 2016 року в м. Києві відбувся круглий стіл, який проводили Всеукраїнський Фонд «Крок за кроком» в партнерстві з ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» за підтримки Програми «Раннє дитинство» Фонду «Відкрите суспільство».

Прогрес на шляху до виконання в Україні статей 7, 8, 24 Конвенції ООН про права людей з інвалідністю

На заході були представлені попередні результати дослідження, яке проводились в п'яти регіонах України: Київ, Львів, Одеса, Сєвєродонецьк, Вінниця і було присвячено виконанню статей 7,8,24 Конвенції ООН про права людей з інвалідністю. Технічну допомогу в проведенні дослідження надала організація EnablingEducationNetwork.

При проведенні дослідження були використані матеріали Дня відкритих дискусій по статті 24 Комітету ООН з прав людей з інвалідністю та Загальні зауваження щодо Первинного звіту України по виконанню Конвенції ООН про права людей з інвалідністю naiu.org.ua/zakonodavstvo

Цільові групи дослідження: учні, вчителі, батьки, представники неурядових організацій, представники місцевих органів влади. Учасники круглого столу мали можливість обговорити представлені результати, намітити  подальші кроки для досягнення прогресу у виконання зобов’язань України по виконанню  статей  7,8,24  Конвенції про права людей з інвалідністю.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.