Проєкт «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішення»

29 Січня 2019 Друкувати цю новину

Шановні колеги!

Всеукраїнське  громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з  інвалідністю в України» та МБО «Німецько-українська партнерська мережа» за підтримки організації «Професійне консультування по робочим проєктам і проєктам розвитку підприємств людей з інвалідністю» (FAF) Берлін (Німеччина) запрошують керівників підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю взяти участь у проєкті щодо посилення конкурентоспроможності підприємств громадських об’єднань осіб з інвалідністю.

Проєкт орієнтований на фахівців і керівників соціальних підприємств організацій осіб з інвалідністю  у Східному та Центральному регіонах України.

За даними анкетування будуть обрані 12 підприємств, які стануть учасниками проєкту. Для фахівців цих підприємств будуть проведені бізнес-тренінги, адаптовані до їхніх потреб і ситуації, а також індивідуальне консультування із залученням профільних українських фахівців та  представників FAF.

Метою цих заходів є підвищення конкурентоспроможності підприємств в складних економічних умовах, забезпечення зайнятості для людей з інвалідністю та створення додаткових робочих місць.

Проєкт реалізується за участю Міжнародного освітнього центру Дортмунд, Німеччина та за фінансової підтримки  фонду Aktion Mensch, Німеччина.

Контактна особа: Вікторія Назаренко : v.n.nazarenko@ukr.net

Для участі у проєкті пропонуємо заповнити анкету за наступним посиланням.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.