Презентуємо перший випуск Інформаційно-просвітницького бюлетеню «Право на реабілітацію»

29 Жовтня 2019 Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) презентує перший випуск Інформаційно-просвітницького бюлетеню «Право на реабілітацію».

Даний бюлетень випускається НАІУ в рамках Інформаційно-просвітницької Кампанії в Україні, яку розпочато в рамках Міжнародного проєкту «Зміцнення реабілітаційних послуг у системах охорони здоровʼя», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Інформаційно-просвітницька Кампанія в Україні зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Право на реабілітацію… Чи є таке право в Україні? Якщо «так», то що ми знаємо про нього? Як ним скористатись? Що таке фізична реабілітація/терапія і як вона може вплинути на якість життя? Відповіді на ці та інші запитання спробуємо знайти з вами на сторінках нашого електронного бюлетеня.

Будемо вдячні за ваші відгуки, запитання, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня. Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Завантажити бюлетень за посиланням.

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.