Подяка від ГО “Океан добра”: Завдячуючи вашій підтримці ми можемо більше!

Подяка від ГО “Океан добра”: Завдячуючи вашій підтримці ми можемо більше!
19 Липня 2022
Друкувати цю новину

В часи, коли Україна стикнулась з величезною загрозою – війною, і багато людей потерпає від наслідків цієї загрози, ще актуальнішою стає допомога людям, яким важко, а часом і неможливо, дати собі раду самотужки – особам з інвалідністю та маломобільним групам населення. ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ” Океан Добра” (член НАІУ) продовжує свою діяльність по тимчасовому розміщенню осіб з інвалідністю та осіб з маломобільних груп населення, евакуйованих з зон ведення бойових дій.

Протягом липня 2022 року в рамках проєкту «Посилення лідерства жінок з інвалідністю в гендерно орієнтованих гуманітарних реагуваннях в Україні», який реалізується Національна Асамблея людей з інвалідністю України та фінансується Жіночим фондом миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) було організовано харчування для жінок та дівчат, які мають інвалідність.

Щиро дякуємо нашим партнерам. Завдячуючи вашій підтримці ми можемо більше! 🇺🇦

Джерело: https://www.facebook.com/okean.dobra/posts/pfbid0YPQXFFy1Y9t1VfmyVU31GAzWwQeu6NpFxkULJMNduAuHCmbj6jVxqogEVzsbrPHVl

  Категорія: