Онлайн вебінар «Чудодійна сила арт-терапії: поняття, напрямки, корисність»

Онлайн вебінар «Чудодійна сила арт-терапії: поняття, напрямки, корисність»
18 Січня 2021
Друкувати цю новину

16 січня 2021 року відбувся онлайн вебінар «Чудодійна сила арт-терапії: поняття, напрямки, корисність» в якому прийняли участь матусі дітей з інвалідністю, жінки, вчителі, фахівці, що працюють з даною категорією, представники НУО з Луганської області.

На вебінарі було розглянуто феномен популярності арт-терапії, як сучасного напрямку підтримки і розвитку особистості в кризових умовах, зцілення засобами творчості та мистецтва. Було розглянуто поняття арт-терапії,  різноманітність напрямків та видів, про те, як можна виразити себе мовою мистецьких образів, яких вражаючих результатів можна досягти, занурившись у світ кольорів, форм, звуків, рухів.

Вебінар був наповнений цікавими арт-практиками. Учасниці змогли  дізнатись про необхідні речі у доступній формі, тим більше, що вся подана інформація справді є актуальною та допоміжною для усіх матусь. Кожна дитина – унікальна, чиста і безпосередня.

В кожному з нас є унікальний ресурс, головне – його знайти!

Провела вебінар Наталія Діда – засновниця та керівник арт-ініціативи «Школа корисного дозвілля ВУЛИК», що успішно діє у Полтаві з 2016 року, надаючи арт-терапевтичну підтримку сім’ям, що постраждали від військових дій на Сході України.

 

Організатор: ГО «ЛОО «АМІ-СХІД» за підтримки КУ «ЛОЦСАМОФМ» та управління молоді та спорту ЛОДА

  Категорія: