Огляд щодо соціальної інтеграції людей з інвалідністю в аграрному секторі України

Огляд щодо соціальної інтеграції людей з інвалідністю в аграрному секторі України
8 Липня 2022
Друкувати цю новину

Як розширити коло споживачів та отримати конкурентну перевагу, орієнтуючи продукцію на людей з різними функціональними можливостями чи потребами? Чи вигідно наймати на роботу людей з інвалідністю? І чи справді аж так коштовно і складно облаштувати робоче місце для таких працівників?

Програма USAID АГРО у співпраці з Громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об’єднання “Національна Асамблея людей з інвалідністю України” та ГО Pro.UD Універсальний дизайн / Pro.UD Universal Design підготували огляд щодо соціальної інтеграції людей з інвалідністю в аграрному секторі України.

Особливістю огляду є не лише акцент саме на аграрному виробництві, а й те, що люди з інвалідністю позиціонуються в ньому не тільки як працівники, а і в інших ролях: споживачі продукції, власники бізнесу, надавачі послуг.

На жаль, тема інвалідності стає ще більш актуальною на фоні триваючих боїв, мінувань і ракетних обстрілів. Тисячам людей, що несподівано отримали інвалідність, і державі, і роботодавцям, і бізнесу доводиться адаптуватися до цього виклику. #USAID_АГРО працює над Довідником, що даватиме короткі і практичні рекомендації, випробувані в Україні та за кордоном, але той матеріал, що зібраний станом на зараз, здався нам достатньо цікавим і ми вирішили опублікувати його у відкритому доступі, щоб отримати зворотній зв’язок і рекомендації для майбутнього Довідника.

Переглянути огляд можна за посиланнями: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Oglyad.pdf

  Категорія: