Неможливе – можливо!

Неможливе – можливо!
8 Листопада 2022
Друкувати цю новину

З таким гаслом до учасників психолого-реабілітаційного табору для лідерів та лідерок громадських організацій людей з інвалідністю, який проходив  на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ, звернувся Голова Всеукраїнського громадського об’єднання “Національна Асамблея людей з інвалідністю України” Валерій Сушкевич.

Він щиро привітав всіх учасників, побажав здоров’я, плідної роботи та успіхів у подальшій діяльності.

Також наголосив на важливості участі громадських організацій людей з інвалідністю (ГОІ) в процесах впливу на формування та реалізацію державної політики щодо питань інвалідності.

“Всі ми хочемо та готові до активної співпраці з органами державної влади різних рівнів, а також залучення до процесу прийняття рішень, які стосуються людей з інвалідністю. Важливо щоб цей процес мав зворотній зв’язок. Щоб нас не тільки слухали, а і чули! Принцип «Нічого для нас без нас» ніхто не відміняв. Ми завжди відкриті до діалогу.  Дякую, що ви в нас є, що вже багато років поспіль ми однією великою родиною разом вирішуємо проблеми людей з інвалідністю на всіх рівнях, підтримуємо один одного, беремо активну участь у процесах формування державної політики щодо захисту прав людей з інвалідністю.”

Валерій Михайлович уважно вислухав усіх бажаючих. Представники-лідери ГОІ з різних регіонів України в свою чергу говорили про наболіле,  озвучували проблемні питання, з якими стикаються на даному етапі. А це – і складнощі у взаємодії та комунікації з представниками влади на місцях, і підготовка до зимового періоду, і відключення світла, води та опалення, і організація та надання гуманітарної допомоги людям з інвалідністю, людям похилого віку та багато іншого.

Водночас, під час запланованих та проведених сесій усі учасники активно обговорювали питання реформування системи реабілітації осіб з інвалідністю, зайнятості, оплати навчання, гуманітарних реагувань, підвищення спроможності ГОІ, виживання їх підприємств, участі у процесах відновлення України тощо.

Генеральний секретар НАІУ Вікторія Назаренко також підтримала усіх учасників табору: “Усі ми чудово знаємо, що наша з вами допомога, участь у житті людей з інвалідністю, які опинилися в більш складних ситуаціях, вкрай необхідна.  Без цього ми вже не можемо жити. В нас безліч ідей, планів, бажань та задумів! Нам знадобиться багато зусиль для їх здійснення. Але разом ми все подолаємо!».

Також, подякували керівництву та всім працівникам Західного реабілітаційно-спортивного центру за надану можливість для проведення табору, теплу та дружню атмосферу, створені умови для комфортного проживання учасників табору.

Це місце сили та РІВНИХ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ (так символічно названа вулиця, на який знаходиться Центр). Споруди Центру відповідають вимогам універсального дизайну, стандартам європейського та світового рівня і використовуються для підготовки членів збірних команд України до участі у національних і міжнародних змаганнях, Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх, а також для фізкультурно-спортивної реабілітації людей з інвалідністю.

За результатами проведеного табору, після його закінчення, НАІУ отримали величезну кількість приємних відгуків від його учасників та учасниць (з питань безпеки зазначаємо тільки місто та ім’я):

Зоя з Харкова:

«Всієї команді НАІУ величезне ДЯКУЮ за все, що ви робити для нас, особливо, зараз!. Ми поповнили свої знання, зарядилися вашим оптимізмом, а також краса природи додала сил. Обов’язково поділюся отриманими знаннями та натхненням зі своєю командою. Всім співробітникам центру величезне спасибі за теплий, душевний прийом, а команді НАІУ хочу побажати здоров’я, процвітання ще на довгі роки. Ми разом, а значить ми сила! МИРУ всім нам!”

Ірина з Полтави:

«Щиро вдячні Асамблеї за можливість  побути у відносному мирі та спокої, знову оцінити ваше тепло та підтримку! А те, як ви надихаєте, взагалі неоціненно! Дуже скучили одне за одним  Щиро-щиро вдячні!»

Олег з Миколаєва:

«Вдячний НАІУ та Західному реабілітаційному центру! Отримав багато корисної інформації, команда лідерів надихнула на нові звершення! Цілюща сила природи додала сил. Дякую. Все буде Україна!»

Людмила з Чернігова:

«Дякую за ковток свіжого повітря, який нам дарували НАІУ та реабілітаційний центр. Дуже цікавою інформацією, яку отримала на тренінгу, обов’язково поділюсь в організації. А також розповім, який красень з кожним роком стає реабілітаційний центр. Всім дуже дякую, и до зустрічі!»

Надія з Краматорська (зараз з Івано-Франківська):

«Шановні і найкраще наше рідне НАІУ, низький уклін, вам усім за все, що ви робите для нас постійно, а зараз ще й в умовах війни. Після зустрічі з усіма вами в мене і в нашій команди появилися крила і сила, боротись за права тих, які нас вибирали, за тих, хто цього потребує.  Хоч зараз більшість країни в он-лайн режимі, зустріч оф-лайн надала можливість зрозуміти хто є хто, і з ким можна йти в бій за перемогу на нашій ниві».

Олег з Одеси:

«Одеса дуже вдячна НАІУ, а також Західному реабілітаційному центру за професійність і дуже плідну працю!!! Отримали дуже багато корисної інформації! Дякуємо!»

Наталья з Кропивницького:

«Мирного ранку всім! Вас вітає Кропивницький. Велика вдячність організаторам НАІУ та реабілітаційному центру за теплий прийом і високий професіоналізм та корисну зустріч!”

Ірина з Одеси:

«Дуже велика подяка організаторам НАІУ за високий рівень психолого-реабілітаційного табору для лідерів громадських організацій осіб з інвалідністю. За поради та напрями в діяльності».

Ольга з Дніпра:

«Величезне дякую за оновлення у всіх сферах!»

Наталья з Запоріжжя:

«Дякуємо за теплу атмосферу і корисні зустрічі. Попереду навчання та робота. Дякую організаторам за підтримку та наснагу! НАІУ – завжди тримає високу планку за всіма напрямками роботи і відпочинку!

Світлана з Запоріжжя:

«Команді НАІУ і всім учасникам дякую за інформативне спілкування і гарні емоції!»

Це невеличка частинка відгуків! Дійсно, Національна Асамблея людей з інвалідністю України – це велика дружня сім’я близьких людей, партнерів, однодумців та колег, які вже багато років поспіль відчувають себе одним цілим. Це завжди – позитив та конструктив. Така офлайн-зустріч лідерок та лідерів громадського руху людей з інвалідністю надихнула та надала  нової сили і енергії для подальшої плідної громадської діяльності.

Велика подяка керівниці проєкту – Ларисі Байді!

Робота триває! Разом ми сила! Все буде Україна!

 

Захід відбувся в рамках проєкта  «Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю», якій реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю.

#НАІУ  #EDF    #CBMGlobal  #допомога  #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ

  Категорія: