Національна Асамблея людей з інвалідністю України приєдналися до глобального руху солідарності HeForShe

7 Грудня 2018 Друкувати цю новину

Протягом щорічного засідання Генеральної Асамблеї НАІУ, що відбулось 3-4 грудня 2018 року в Києві  Національна Асамблея людей з інвалідністю України приєдналися до глобального руху солідарності HeForShe.

Почесна гість Асамблеї Анастасія Дивінська, голова організації ООН-Жінки в Україні розповіла учасникам про HeForShe (укр.«Він за Неї») або Рух ООН солідарності жінок за гендерну рівність (англ. UN Women Solidarity Movement for Gender Equality) — міжнародну кампанію із досягнення з гендерної рівності та захисту прав жінок, яка започаткована організацією ООН-Жінки.

Окрім того, на засіданні виступив громадський активіст та адвокат кампанії #HeForShe в Україні. представник НАІУ у Львівській області Ярослав Грибальський: «Всі зміни починаються з тебе самого: наскільки ти змінився, наскільки ти осмислюєш і наскільки ти владаєш сили в здійснення змін. Інакше бути не може, ми повинні мислити широко».

Анастасія Дивінська зазначила, що у саме у партнерстві з жінками з Національної Асамблеї людей з інвалідністю було розроблено та успішно протестовано методологію аудиту доступності з урахуванням ґендерних питань у місті Краматорськ. Як результат, 4 будинки державні будівлі вже було реконструйовано, аби вони стали більш доступними для жінок та чоловіків з інвалідністю. Ще 4 буде реконструйовано в 2019 році. Зараз ми також працюємо над тиражуванням цієї належної практики в інших регіонах України.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук