Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) розпочинає реалізацію проєкту «Розвиток послуг раннього втручання в Україні» із впровадження системи раннього втручання в Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Запорізькій областях та на загальнонаціональному рівні.
Дії проєкту будуть зосереджені на розвитку нормативно-правового та міжвідомчого фундаменту системи раннього втручання шляхом створення платформи політичного діалогу і проведення інформаційно-освітньої кампанії.
В межах діяльності проєкту передбачається проведення фокус-груп в пілотних регіонах для різних цільових груп: батьків, фахівців, представників державних структур, які працюють в системі надання допомоги і підтримки різним групам дітей.
12 жовтня в м. Києві буде проведена робоча зустріч по підготовці модераторів фокус–груп.