Національна Асамблея людей з інвалідністю України продовжує реалізацію проєкту «Посилення лідерства жінок з інвалідністю в гендерно орієнтованих гуманітарних реагуваннях в Україні»

27 Липня 2022
Друкувати цю новину

Секретаріатом НАІУ проведена чергова робоча нарада в онлайновому форматі на платформі Zoom з керівниками та представниками громадських організацій людей з інвалідністю – партнерами проєкту, що надають кризові послуги жінкам з інвалідністю, жінкам, які виховують дітей з інвалідністю, жінкам похилого віку (в тому числі внутрішньо переміщеним особам) через центри тимчасового перебування.

На зустрічі обговорили стратегічні питання щодо реалізації проєкту, підготовки моніторингових та фінансових звітів, проблемні питання і шляхи їх вирішення та інші організаційні моменти.

Керівниця проєкту Вікторія Назаренко побажала усім учасникам-партнерам успіху у подальшій реалізації, а головне Перемоги та Миру!

Захід проведено в рамках реалізації проекту «Посилення лідерства жінок з інвалідністю в гендерно орієнтованих гуманітарних реагуваннях в Україні», який фінансується Жіночим фондом миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF).

Проєкт полегшить доступ до інформації та забезпечить правову та психологічну підтримку жінкам та дівчатам з інвалідністю, які постраждали внаслідок війни, особливо тим, хто має специфічні потреби. WPHF – це єдиний глобальний фінансовий механізм, призначений виключно для підтримки участі жінок у миробудівництві та гуманітарному реагуванні. WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва. WPHF – це інноваційне партнерство між державами-членами, ООН та громадянським суспільством, у якому всі зацікавлені сторони представлені в його глобальній Фінансовій раді.

Отримати додаткову інформацію про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги та його роботу в усьому світі можна на сторінці фонду: www.WPHFund.org та www.WPHFund.org/1000WomenLeaders

#wphfund #WomenBuildPeace   #WomenRespond2Crises #UNSCR1325 #InvestinWomen #1000WomenLeaders

#НАІУ  #допомога  #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ

… Робота триває!.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар