Лідерство жінок України та швидке реагування – важливий чинник для відновлення країни!

16 Вересня 2022
Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) продовжує реалізацію  проєкту «Посилення лідерства жінок з інвалідністю в гендерно орієнтованих гуманітарних реагуваннях в Україні», який фінансується Жіночим фондом миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF).

Завдяки цьому полегшується доступ до інформації та надається правова та психологічна підтримка жінкам та дівчатам з інвалідністю, які постраждали внаслідок війни, особливо тим, хто має специфічні потреби. Це забезпечується, зокрема через мережу організацій громадянського суспільства НАІУ, та завдяки жінкам-лідеркам (мобілізаторкам проєкту) в регіонах.

У рамках реалізації проєкту Національна Асамблея людей з інвалідністю України надала фінансову підтримку 7 громадським організаціям осіб з інвалідністю з шести регіонів України для організації ними кризових послуг проживання, харчування, психологічної допомоги, продуктових наборів та інших через центри тимчасового перебування для: жінок, дівчат та чоловіків з інвалідністю; жінок, які виховують дітей з інвалідністю; жінок похилого віку, у тому числі вимушено переміщених з інших регіонів України, де проходять активні військові дії.

Одним з партнерів проєкту стала громадська організація «Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю «ОКЕАН ДОБРА» з міста Дніпро.  Вона не зупиняється на досягнутому та продовжує створювати умови для надання кризових послуг через центр тимчасового перебування для людей з інвалідністю та людей похилого віку, переважна більшість з яких є жінки.

Ольга Волкова, громадська організація «Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю «ОКЕАН ДОБРА»

«Сміливість має різні обличчя! Іноді сміливість — це просто жити своє життя. Іноді — це сидіти між двома стінами, а в перервах варити борщ. А іноді — це вирушити за тисячі кілометрів без планування с гарячих точок.  Наш центр «Океан Добра» щодня проживає найскладніші дні з початку цієї клятої війни! Дякуємо за підтримку та допомогу в організації харчування нашим партнерам з проєкту – Національній Асамблеї людей з інвалідністю України та Жіночому фонду миру та гуманітарної допомоги» – говорить лідерка організації Ольга Волкова.

Генеральний Секретар НАІУ Вікторія Назаренко також не приховує захоплення щодо діяльності Центра:

«Так тримати! Пишаємося Вами та вашою командою, яка бере на себе неймовірні навантаження! Національна Асамблея завжди по можливості буде вас підтримувати! Ви молодці! Тримаєте соціальний фронт та надаєте допомогу тим, хто дійсно цього потребує!»

 

Усе це стало можливим, зокрема і реалізації проєкту «Посилення лідерства жінок з інвалідністю в гендерно орієнтованих гуманітарних реагуваннях в Україні», якій дозволяє:

  • жіночим організаціям та місцевим мережам жінок з інвалідністю зміцнили потенціал для участі в гуманітарній реакції в Україні, щоб задовольнити найгостріші потреби жінок на регіональному та місцевому рівнях;
  • частково забезпечувати діяльність організацій осіб з інвалідністю, жінок-лідерок у контексті соціально-економічного відновлення країни та лідерської участі жінок у миробудуванні;
  • зміцнювати інституційні спроможності створених людьми з інвалідністю організацій, яки у своїй діяльності активно підтримують жінок з інвалідністю, жінок, які виховують дітей з інвалідністю, жінок похилого віку та членів їхніх сімей, в тому числі внутрішньо переміщених осіб.

WPHF – це єдиний глобальний фінансовий механізм, призначений виключно для підтримки участі жінок у миробудівництві та гуманітарному реагуванні. WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва. WPHF – це інноваційне партнерство між державами-членами, ООН та громадянським суспільством, у якому всі зацікавлені сторони представлені в його глобальній Фінансовій раді.

Отримати додаткову інформацію про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги та його роботу в усьому світі можна на сторінці фонду: www.WPHFund.org  та www.WPHFund.org/1000WomenLeaders   #wphfund #WomenBuildPeace #WomenRespond2Crises #UNSCR1325 #InvestinWomen #1000WomenLeaders #НАІУ  #допомога  #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ

Реалізація проєкту триває!

Сподіваємося на подальшу співпрацю та підтримку WPHF!

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар