Костюмований квест “Середньовічна подорож до Святого Миколая” на Вінниччині

Костюмований квест “Середньовічна подорож до Святого Миколая” на Вінниччині
13 Грудня 2023
Друкувати цю новину

3 грудня – це нагода для світової спільноти актуалізувати розуміння проблем інвалідності,  мобілізувати весь світ на підтримку прав і інтересів людей з інвалідністю, забезпечення їх благополуччя та включення в життя громади.

Це наша з Вами можливість побачити, почути людей з інвалідністю і зробити все можливе, щоб вони і ми відчували себе справжніми людьми, щасливими людьми.

На Вінниччині це день підведення підсумків роботи по створенню суспільства рівних можливостей і ліквідації проблем у людей з інвалідністю.

Кожного дня, ми, допомагаючи людям з інвалідністю, бачимо що той,  хто має труднощі з пересуванням, постійно зіштовхуються із фізичною дискримінацією – це коли ти щодня мусиш долати тисячі маленьких та великих бар’єрів, коли ти  не можеш потрапити туди, куди інші можуть, коли для тебе закриті якісь цікаві або важливі події, об’єкти, бо вони розташовані в недоступних місцях. Однак є ще й моральна дискримінація. Суспільство часто мимоволі завдає моральної шкоди людям з інвалідністю. Насамперед це виявляється в ставленні до таких людей як до хворих, безпорадних, таких, що потребують постійної фізичної та матеріальної опіки. А також у недоречній та неетичній лексиці.

Тож 3 грудня – це можливість ставати толерантнішими, добрішими, вчитись сприймати людське різноманіття.

На Вінничені команда проєкту НАІУ «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я», дбаючи про толерантність та доброчинність, спільно з регіональним представником НАІУ у Віницькій області, Асоціацією «Відкриті серця», Вінницьким обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» та Центром ремесел «Дунстан» організували для дітей та молоді з інвалідністю костюмований квест “Середньовічна подорож до Святого Миколая”.  Це неймовірна подорож до епохи лицарства та гарний відпочинок на природі!

Діти та молодь стали  учасниками неймовірних пригод з середньовічними випробуваннями, гарячим трав’яним чаєм з печивом біля вогнища та фото на згадку. Ну і, звичайно, зустріч з самим Миколаєм і Янголом-Охоронцем.

Щоб отримати подарунки, треба було пройти різноманітні випробування та відшукати втрачений ключ від стародавньої скрині!

Дякуємо Центру ремесел «Дунстан» за неймоврні емоції! За толерантність та інклюзивність.

ВІДНОВЛЮЮЧИ УКРАЇНУ – ВІДНОВЛЮЙМО ЛЮДЯНІСТЬ, ТОЛЕРАНТНІСТЬ, ДОБРОЧИНІСТЬ В ДУШІ ТА В СУСПІЛЬСТВІ

 

********

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.