Конкурсний відбір учасників ІІ етапу пілотного проєкту «Мистецька освіта без обмежень» завершено

Конкурсний відбір учасників ІІ етапу пілотного проєкту «Мистецька освіта без обмежень» завершено
21 Квітня 2021
Друкувати цю новину

Конкурсний відбір учасників ІІ етапу пілотного проєкту «Мистецька освіта без обмежень» завершено.

НАІУ вітає переможців проєкту.

Участь у проєкті візьмуть 16 закладів освіти (серед них 5 фахових мистецьких коледжів та 11 мистецьких шкіл) з 15-ти областей України, а саме:

Дніпропетровська область – Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти Музична школа № 7 Криворізької міської ради (КЗСМО”Музична школа 7″ КМР”); Міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа 11» (Дніпровська дитяча музична школа 11).

Донецька область – Комунальний заклад «Дружківська мистецька школа» (Комунальний заклад “Дружківська мистецька школа”).

Запорізька область – Запорізька дитяча музична школа № 1 (Запорізька дитяча музична школа № 1) .

Івано-Франківська область – Солотвинська дитяча музична школа (Культура Солотвинської територіальної громади).

Київська область – Комунальний заклад початкової мистецької освіти «Борівська школа мистецтв» Борівської селищної ради (Борівська школа мистецтв).

Луганська область – Обласний комунальний заклад «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» (ОКЗ “Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва”).

Львівська область – Комунальний заклад Львівської обласної ради Львівський фаховий коледж культури і мистецтв (Львівський фаховий коледж культури і мистецтв).

Миколаївська область – Миколаївський фаховий коледж культури і мистецтв Миколаївської обласної ради (Миколаївський коледж культури і мистецтв).

Одеська область – Комунальний заклад «Одеський  художній фаховий коледж ім. М.Б. Грекова» (Одеський художній фаховий коледж ім.МБГрекова).

Сумська область – Конотопська дитяча музична школа № 1 (Конотопська дитяча музична школа 1).

Тернопільська область – Тернопільський мистецький фаховий коледж імені Соломії Крушельницької, Мистецька школа ТМФК ім. Соломії Крушельницької (Тернопільський музичний коледж імені Соломії Крушельницької).

Хмельницька область – Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв (Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв).

Черкаська область – Дитяча музична школа № 3 Черкаської міської ради (Музична школа №3 м.Черкас).

Чернівецька область – Мистецька школа Вижницької міської ради (Мистецька школа м.Вижниця.)

Чернігівська область – Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти Прилуцька дитяча музична школа ім. Л.М. Ревуцького (Прилуцька дитяча музична школа)

Нагадаємо, що метою ІІ етапу пілотного проєкту є розширення доступу до мистецької освіти через впровадження інклюзивного навчання в мистецьких школах та фахових мистецьких коледжах, допомога у створенні освітнього простору, дружнього для усіх, а також виявлення конкретних перешкод для інклюзивного навчання мистецтву та напрацювання рекомендацій для усунення таких перешкод.

Завдяки проєкту учасники підвищать свій рівень знань та практичних навичок для організації інклюзивного навчання, стануть експертами з фізичної доступності приміщень і навіть зможуть під керівництвом експертів самостійно провести аудит доступності.

«Мистецька освіта без обмежень» – проєкт, який реалізує Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти у співпраці з Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна асамблея людей з інвалідністю України» та Державним науково-методичним центром змісту культурно-мистецької освіти.

У межах першого етапу проекту у 2020 році були проведені чотири модулі для 17 мистецьких шкіл з 12 областей України, під час яких заклади отримали покрокову інформаційну підтримку щодо того, як забезпечити фізичну доступність закладу, а також щодо організації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами.

  Категорія: