25 та 26 серпня 2022 року о 12:00 год. Громадська організація “Навчально-реабілітаційний центр “Соняшник” проводить заходи на тему “Стабілізація психологічного стану мам дітей з інвалідністю та жінок-законних представниць осіб з інвалідністю засобами каністерапії”.
Заходи пройдуть за адресою: м. Полтава, вул. Нечуй-Левицького, 24 .
До участі запрошено: мами дітей з інвалідністю та жіноки-законні представниці осіб з інвалідністю. Попередня реєстрація обов’язкова.
Захід відбудеться в рамках проєкту «Посилення лідерства жінок з інвалідністю в гендерно орієнтованих гуманітарних реагуваннях в Україні», який реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України та фінансується Жіночим фондом миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF).
Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний фінансовий механізм, призначений виключно для підтримки участі жінок у миробудівництві та гуманітарному реагуванні.
WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва.
WPHF – це інноваційне партнерство між державами-членами, ООН та громадянським суспільством, у якому всі зацікавлені сторони представлені в його глобальній Фінансовій раді.
Фото з відкритих джерел.