Імплементація Національної стратегії у сфері прав людини як шлях до зменшення дискримінації людей з інвалідністю

27 Червня 2019
Друкувати цю новину

Національною Асамблеєю людей з інвалідністю розпочато реалізацію проєкту «Імплементація Національної стратегії у сфері прав людини як шлях до зменшення дискримінації людей з інвалідністю», який підтримано Посольством Великої Британії в Україні.

Проєкт спрямовано на поліпшення ситуації з протидії дискримінації за ознакою інвалідності, зокрема через покращення розуміння людьми з інвалідністю як ідентифікувати дискримінацію та протидіяти їй.

Надання правової допомоги в межах проєкту, в тому числі й ведення стратегічних судових справ щодо дискримінації за ознакою інвалідності, дозволить сформувати успішні практики протидії цьому явищу.

Моніторинг реалізації положень Конвенції про права людей з інвалідністю на національному та місцевому рівні та Національної стратегії у сфері прав людини дозволить відстежити норми права та політик, що містять ознаки дискримінації. Передбачається, що моніторинг ляже в основу альтернативної доповіді про виконання Конвенції про права осіб з інвалідністю.

Адвокатування внесення змін до Національної стратегії у сфері прав людини щодо імплементації Конвенції про права осіб з інвалідністю стане останнім етапом впровадження проєкту.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар