26 червня 2024 року ГС “ВГО “НАІУ” провела другу інформаційну зустріч, присвячену одній з трьох резолюцій, розглянутих на 17-й Сесії Конференції Держав-Учасниць Конвенції про права осіб з інвалідністю (COSP17) у червні 2024 року в Нью-Йорку.
Цього разу обговорювалась надзвичайно актуальна для України тема: «Особи з інвалідністю в ситуаціях ризику та надзвичайних гуманітарних ситуаціях». Слухачі отримали багато корисної інформації, яка буде у нагоді для здійснення адвокації щодо захисту прав осіб з інвалідністю. Міжнародний досвід у цій сфері є надзвичайно важливим як зараз, під час триваючої загарбницької війни росії, так і у майбутньому, коли Україна буде відновлюватись після Перемоги.
Захід проводився в рамках реалізації спільного проєкту «Змістовне та ефективне залучення організацій осіб з інвалідністю (OPD) ООН в Україні», що відбувався завдяки фінансуванню Партнерства ООН із захисту прав осіб з інвалідністю (UNPRPD).