Аналітичний звіт щодо психічного стану окремих категорій громадян та доступності для них послуг з психічного здоров’я в громадах Волинської, Полтавської та Чернівецької областей

Аналітичний звіт щодо психічного стану окремих категорій громадян та доступності для них послуг з психічного здоров’я в громадах Волинської, Полтавської та Чернівецької областей
11 Березня 2024
Друкувати цю новину

Презентуємо Аналітичний звіт щодо психічного стану окремих категорій громадян та доступності для них послуг з психічного здоров’я в громадах Волинської, Полтавської та Чернівецької областей.

Громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (далі – НАІУ) проведено опитування 400 осіб з інвалідністю, законних представників недієздатних, дітей з інвалідністю, а також осіб похилого віку, одиноких жінок, внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни, членів сімей загиблих захисників і захисницьз приводу доступності для них послуг з психічного здоров’я у Волинській (Торчинській та Рожищенській громадах), Полтавській (Опішнянській та Карлівській громадах) та  Чернівецькій (Сторожинецькій та Мамаївській громадах) областях.

Опитування проводилося з 18 грудня 2023 року до 18 січня 2024 року шляхом заповнення респондентами анкети, оформленої в google form. Мета опитування полягала у дослідженні психічного стану окремих категорій населення, доступності для них послуг з психічного здоров’я та вивченні нагальних проблем у даній сфері в громадах Волинської, Полтавської та Чернівецької областей.

Отримані відповіді проаналізовано в узагальненому вигляді з дотриманням принципу конфіденційності.

Результати відповідей на запитання анкети опрацьовано із застосуванням методів узагальнення, аналізу та синтезу.
За результатами опитування підготовлено узагальнені висновки та пропозиції з окреслених питань. Отримана інформація використовуватиметься в подальшій діяльності НАІУ та її партнерів, зокрема під час проведення адвокаційних кампаній, підготовки аналітичних звітів (листів) до вітчизняних і міжнародних інституцій, формування політики на місцевому та на національному рівнях щодо надання послуг з психічного здоров’я.

Завантажити документ за посиланням у форматі pdf.

********

Звіт підготовлений у рамках діяльності проєкту «Мультисекторальна гуманітарна допомога з урахуванням інвалідності для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), репатріантів, ветеранів та приймаючих громад в Україні», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки МЗС Німеччини, Християнської місії незрячих, Європейського Форуму інвалідності.