Національна Асамблея осіб з інвалідністю України спільно з фізкультурно-спортивним клубом осіб з інвалідністю «Віра» 28-30 жовтня 2015 року в м. Полтава проводять семінар-практикум «Шляхи реалізації інклюзивного навчання для дітей з особливими потребами».
Захід організовується в рамках Всеукраїнської програми НАІУ «Сприяння розвитку громадського руху жінок-осіб з інвалідністю та батьків, які виховують дітей-осіб з інвалідністю».
Програма заходу передбачає обговорення сучасного стану та перспектив впровадження інклюзивної освіти та її правових основ в Україні.
До участі запрошені: представники Міністерства освіти і науки України, психолого- медико-педагогічних консультацій, лідери громадських організацій людей з інвалідністю, фахівці та експерти в сфері інклюзивної освіти, батьки та опікуни дітей з інвалідністю.