27 січня 2023 року. Вебінар «Доступність прихистків для тимчасового перебування маломобільних груп населення»

27 січня 2023 року. Вебінар «Доступність прихистків для тимчасового перебування маломобільних груп населення»
24 Січня 2023
Друкувати цю новину

27 січня 2023 року з 11:00 до 12:30 год (час закінчення – орієнтовний) Національна Асамблея людей з інвалідністю України організовує вебінар на тему «Доступність прихистків для тимчасового перебування маломобільних груп населення».

Спікери заходу:

Тетяна Жидкова – радник НАІУ з питань доступності, кандидат технічних наук, доцент кафедри дизайну інтер’єрів Національного авіаційного університету. 

Ярослав Грибальський – керівник програм НАІУ з питань доступності, представник НАІУ у Львівській області.

В умовах повномасштабної війни в Україні з’явилась велика кількість людей, чиї будинки були пошкоджені, зруйновані або залишились на окупованих територіях. Як результат люди стали вимушеними переселенцями.

Саме для цих людей в найбільш безпечних районах держави створена мережа прихистків, як в наявних громадських будинках, так і у комплексах тимчасових споруд на відокремлених територіях.

На цьому вебінарі будуть висвітлені питання  доступності прихистків для тимчасового перебування маломобільних груп населення.

 

Участь у заході передбачає реєстрацію безпосередньо перед входом на захід, після цієї реєстрації Ви отримаєте посилання для входу.

Прохання врахувати на це час (2-3 хвилини) при переході за посиланням:

https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZAkcOquqTMjE9MP3Fas3WpujdjOuYkSyPN1

 Організатори почнуть приєднувати учасниць та учасників заходу об 10:50.

 

 

Ця ініціатива реалізується в рамках проєкту “Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю”, який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму інвалідності та Християнської місії незрячих (СBM).

#НАІУ #EDF #CBMGlobal #допомога #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ

  Категорія: