21-25 липня 2015 р. Навчальний семінар «Організація рекреаційно-реабілітаційних програм для осіб з інвалідністю в природних умовах»

6 Липня 2015 Друкувати цю новину

ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) та ГО «Товариство «Зелений Хрест» запрошують Вас взяти участь в навчальному семінарі «Організація рекреаційно-реабілітаційних програм для осіб з інвалідністю в природних умовах», який відбудеться 21-25 липня 2015 р. в рамках реалізації Всеукраїнської програми НАІУ «Сприяння розвитку громадського руху молоді з обмеженими фізичними можливостями в Україні».

Під час проведення заходу учасники пройдуть навчання щодо організації та проведення рекреаційно-реабілітаційних програм для осіб з інвалідністю в природних умовах та візьмуть участь у сплаві по Дністровському каньйону (м. Івано-Франківськ), отримають навички експлуатації та керування плавзасобом, ознайомляться з сучасними методиками та особливостями сплаву для людей з інвалідністю та перебуванні в природному середовищі. Інструкція щодо проведення сплаву та попередня програма заходу додаються (див. додаток 1, 2).

В разі зацікавленості взяти участь у семінарі, просимо заповнити та направити анкету-заявку не пізніше 15:00 год. 13 липня 2015 року на електронну адресу: office@naiu.org.ua

За додатковою інформацією звертайтесь в м. Львів:

  • ГО «Товариство «Зелений Хрест», Волошинський Олександр Олександрович  (032) 244-56-07;
  • в м. Київ - Секретаріат НАІУ, Фадєєв Олександр Григорович (044) 279-61-82; (097) 984-74-62.

Кількість учасників даного заходу обмежена, тому організатори залишають за собою право відбору учасників на підставі надісланих анкет.

Про підтвердження участі Вас буде повідомлено.

інструкція для учасників сплаву по р. Дністер

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.