Розвиток бізнес-навичок для людей з інвалідністю

18 Квітня 2017 Друкувати цю новину

4-6 квітня відбувся тренінг для тренерів з розвитку бізнес-навичок для людей з інвалідністю Проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».

Розвиток бізнес-навичок для людей з інвалідністю

30 тренерів пройшли підготовку за програмою «Розвиток бізнес-навичок для тих, хто хоче розпочати власну справу». В кожній області команда тренерів включає тренерів з інвалідністю.

Протягом дії Проекту в кожній з областей навчання буде проведено для двох груп бажаючих відкрити власну справу. Загалом таку можливість отримають біля 300 учасників у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Харківській та Херсонській областях.

Розвиток бізнес-навичок для людей з інвалідністю

Проект тісно співпрацює з Національною асамблеєю людей з інвалідністю для забезпечення інклюзивності заходів та поширення інформації про можливості навчання.

Метою навчання є сприяння розвитку самозайнятості та малого бізнесу.

Розвиток бізнес-навичок для людей з інвалідністю

Випускники тренінгової програми зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів (до 38 тис. грн.) на заснування свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців.

Тренінговий курс включатиме 10 модулів (повних днів), і триватиме близько 2 місяців. Орієнтовний час початку тренінгового курсу – кінець березня 2017 р.

Розвиток бізнес-навичок для людей з інвалідністю

Курс включатиме: вибір напрямків бізнесу, з яких легко почати; тестування бізнес-ідей; методи залучення клієнтів; найбільш сучасні методи просування товарів та послуг через інтернет; техніки продажу; правове забезпечення бізнесу; ведення фінансів та звітність; довгострокове планування в бізнесі; підготовка бізнес-плану.

Запис бажаючих взяти участь у навчанні проводять регіональні координатори Проекту.

Мілена Горячковська
Координатор Проекту

Проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

Тел: +38 044 507 0610 Моб: +38 050 310 1364/ 096 445 8264

E-mail: mgoryachkovska@eopac.org.ua

Веб-сайт: http://eopac.org.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук