ЗМІ ПРО НАС. UA:Львів. Суспільне мовлення. Говоримо про реалізацію проекту “Забезпечення доступності виборів для людей з інвалідністю в Україні» у Львові

13 Березня 2019 Друкувати цю новину

Дивіться UA:Львів. Суспільне мовлення, Програму "Добрий ранок" від 12 березня 2019 року.

У студії Ярослав Грибальський, регіональний координатор проекту "Забезпечення доступності виборів для людей з інвалідністю в Україні» та координаторка волонтерів Любомира Зінь, діляться з глядачами першими результатами проекту, планами на майбутнє та труднощами, з якими їм довелося зіткнутися.

Громадська організація «Реабілітація осіб з інвалідністю», в складі Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (International Foundation for Electoral Systems, IFES) реалізують у Львові  проект «Забезпечення доступності виборів для людей з інвалідністю в Україні»

Метою проекту є сприяння створення можливостей особам з інвалідністю продемонструвати свою громадянську позицію на рівні  з іншими громадянами шляхом реалізації своїх виборчих прав.

Одним із завдань проекту є оцінювання фізичних бар’єрів, з якими зіштовхуються особи з інвалідністю на виборчих дільницях м. Києва, Львівської та Донецької областей.

Нагадаємо, що учасниками проекту вже здійснено аудит доступності 90 об’єктів, на яких розташовані виборчі дільниці в 3-х пілотних регіонах (Львівська, Донецька області та м. Київ) і зараз триває оцінювання  їхньої доступності. Для проведення аудиту було залучено в якості волонтерів - студентів навчальних закладів та осіб з інвалідністю.

Слідкуйте за нашими новинами.

Ця ініціатива реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні», яка здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Будь-які думки, викладені у цьому матеріалі, належать автору і не обов’язково відображають погляди USAID та Уряду США.

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.