21 вересня – 2 жовтня 2018 року. Завершальний табір активної реабілітації «Повернення до життя» на Львівщині

10 Вересня 2018 Друкувати цю новину

З 21 вересня по 2 жовтня 2018 року Національна Асамблея людей з інвалідністю України проводить черговий сімнадцятий табір активної реабілітації, який є завершальним табором в рамках Програми активної реабілітації «Повернення до життя» на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ.

Учасниками програми стануть 11 бійців АТО, які мають порушення опорно-рухового апарату, в т.ч. ампутації кінцівок, порушення зору, слуху, травму хребта з ураженням спинного мозку.

Програма орієнтована на покращення психоемоційного стану цільової групи; формування психології оптимізму попри ураження, в т.ч. суттєві, здоров’я людини, її реальної готовності до інтеграції в «звичайне» оточення/життя; оволодіння навичками максимально самостійного життя незважаючи на отримані травми та порушення, але враховуючи їх.

В програмі табору:

  • три щоденних тренування з різних дисциплін, включаючи спортивні дисципліни, заняття з ЛФК ЗФП та ерготерапії;
  • заняття з психологом;
  • бесіди із соціальних та юридичних питань;
  • дні активного відпочинку;
  • майстер-класи з арттерапевтами;
  • участь у вечірках.

Учасники випробують себе у різних спортивних дисциплінах, зокрема: настільний теніс, стрільба з луку, боча, спортивний більярд, крокет, дартс, аеробіка.

Участь у програмі безкоштовна.

Проведення табору стало можливим завдяки реалізації Міжнародного проєкту за підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації, Міністерства соціальної політики України та Міністерства молоді та спорту України.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.