Засідання Комітету забезпечення доступності у місті Попасна

Засідання Комітету забезпечення доступності у місті Попасна
1 Червня 2018
Друкувати цю новину

Засідання Комітету забезпечення доступності у місті Попасна

22 травня 2018 року на базі КЗ «Попаснянський районний центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю “Лелека” відбулося засідання Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, який провела представник Національної Асамблеї людей з інвалідністю в Україні, директор КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ» Тетяна Баранцова.

Членів комітету, який з 2015 року працює в складних умовах, в он-лайн режимі привітав голова Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Михайлович Сушкевич та Ярослав Грибальский – координатор програм з безбар’єрності ВГО НАІУ (Ярослав Володимирович поділився новинами, які відбуваються у сфері архітектурної доступності, порадами, досвідом).

Засідання Комітету забезпечення доступності у місті Попасна

Члени комітету доступності ознайомилися з Універсальним дизайном предметів, середовища, програм та послуг, спрямованих зробити доступними усі сфери для користування особами з інвалідністю. Також робота членів комітету була зосереджена на питаннях, пов’язаних з залізничним та транспортним перевезенням людей, які мають фізичні вади. Обговорювались питання про створення міцної команди фахівців, про важливість аудиту шкіл, про стратегію та розробку питань з архітектурно-транспортної доступності у місті Попасна.

Серед загальних питань, які підіймали представники громадських організацій відносно архітектурно-транспортної доступності: формування служби супроводу для мало мобільних груп населення на залізничних вокзалах міст Попасна, Лисичанськ, Кремінна, Рубіжне; придбання автоматичного підйомника до приміських та пасажирських поїздів на залізничних вокзалах міст Попасна, Лисичанськ, Кремінна, Рубіжне; опрацювання доцільноісті придбання спеціалізованого автомобільного транспортного засобу для перевезення дітей з особливими потребами.

Засідання Комітету забезпечення доступності у місті Попасна

Від імені учасників дякуємо Наталії Скрипці – виконавчому Директору Національної Асамблеї людей з інвалідністю України за всебічну інформаційну допомогу та підтримку!

Захід проведений за підтримки – управління молоді та спорту ЛОДА, ЛОМГО АМІ-Схід, КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями».

Тетяна Баранцова,

Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ 

  Категорія: