Запрошуємо взяти участь у семінарі з відкриття власної справи, який проходитиме в м. Києві з 1 по 3 грудня 2016 р.

28 Листопада 2016 Друкувати цю новину

Розширюємо можливості для працевлаштування

Якщо сьогодні ви є внутрішньо переміщеною особою з інвалідністю чи доглядаєте за близьким членом сім’ї та перебуваєте в пошуку гідної роботи чи працюєте і потребуєте підвищення професійної підготовки, то ця пропозиція саме для  вас.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) в рамках реалізації в Україні проєкту «Розширення можливостей для працевлаштування  внутрішньо переміщених осіб  з інвалідністю», що фінансується Агентством ООН з питань біженців  (УВКБ ООН)

Пропонує допомогу у відкритті власної справи

Проєкт пропонує вам взяти участь у семінарі з відкриття власної справи, що буде проходити в м.Києві з 1 по 3 грудня 2016 року.

Під час семінару ви зможете оволодіти знаннями з наступної тематики:

  • Законодавче регулювання підприємництва. Види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності.
  • Ліцензування та дозвільна діяльність.
  • Загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Спрощена система оподаткування. Єдиний податок. Порядок нарахування ЄСВ. Оформлення електронного цифрового підпису. Звітність суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на спрощеній системі оподаткування.
  • Загальна система оподаткування. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір. Податок на додану вартість. Сплата та адміністрування. Звітність СПД на загальній  системі оподаткування.
  • Поняття та зміст бізнес-планування. Структура бізнес-плану. Резюме. Характеристика підприємницької діяльності. Розрахунок заробітної плати працівникам. Аналіз ринку. Маркетинговий план (збут та реалізація продукції, споживачі, конкуренти, ціноутворення, рекламна діяльність). Фінансовий план. Точка беззбитковості бізнес-проєкту.
  • Воркшоп «Проєктування бізнес-моделі власного бізнесу».

Після  завершення семінару учасники мають можливість взяти участь у  Конкурсі із започаткування професійної діяльності внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, яким передбачається підтримка індивідуальних проєктів шляхом закупівлі необхідного обладнання, інструментів тощо.

Заявку на участь у семінарі у м. Києві можна зробити заповнивши  онлайн-анкету.

Географія проєкту: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька, Житомирська, Київська, Черкаська, Кіровоградська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Миколаївська, Одеська, Херсонська області та м. Київ.

Не втрачайте свій шанс! Зробіть перший крок! Ми допоможемо!

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.