Запрошуємо до участі у бізнес-тренінгах із соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти»

Запрошуємо до участі у бізнес-тренінгах із соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти»
25 Липня 2016
Друкувати цю новину

Запрошуємо до участі у бізнес-тренінгах із соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти»

Запрошуємо до участі у бізнес-тренінгах із соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти»25 осіб, що є внутрішньо переміщеними особами з інвалідністю та члени їх родин, учасники АТО, які отримали поранення вже стали переможцями конкурсу міні-грантів, що проводиться Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України в рамках реалізації в Україні Міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Виконавці проєкту: UCPWheels for Humanity (США), Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) спільно та Українська асоціація фізичних терапевтів. Проєкт фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Проєкт має на меті підтримку зайнятості та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України,  надання реабілітаційних послуг особам з порушенням опорно-рухового апарату, в т.ч. шляхом їх участі в таборах активної реабілітації.

З серпня по грудень 2016 року передбачено проведення п’яти 3-денних бізнес-тренінгів з соціального підприємництва«Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти» в містах Харків, Дніпро, Краматорськ, Львів та Вінниця. В рамках проєкту учасники бізнес-тренінгів матимуть можливість взяти участь у конкурсі на отримання міні-гранту для відкриття власної справи.

Кожен 3-денний захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

 • Законодавче регулювання підприємництва. Види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності.
 • Ліцензування та дозвільна діяльність.
 • Загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Спрощена система оподаткування. Єдиний податок. Порядок нарахування ЄСВ. Оформлення електронного цифрового підпису. Звітність суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на спрощеній системі оподаткування.
 • Загальна система оподаткування. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір. Податок на додану вартість. Сплата та адміністрування. Звітність СПД на загальній  системі оподаткування.
 • Поняття та зміст бізнес-планування. Структура бізнес-плану. Резюме. Характеристика підприємницької діяльності. Розрахунок заробітної плати працівникам. Аналіз ринку. Маркетинговий план (збут та реалізація продукції, споживачі, конкуренти, ціноутворення, рекламна діяльність). Фінансовий план. Точка беззбитковості бізнес-проєкту.
 • Воркшоп «Проєктування бізнес моделі власного бізнесу»

Вимоги до кандидатів для участі в тренінгу:

 • Особи віком від 18 років, що є внутрішньо переміщеними особами з інвалідністю; учасники АТО, що отримали травму; цивільні постраждалі в зоні АТО, які отримали інвалідність; члени їх сімей; особи з інвалідністю, які проживають на території, що межує з окупованою територією (Донецька, Луганська області);
 • Обов’язкова участь у тренінгу протягом всіх 3-х днів;

Відбір учасників буде здійснюватися шляхом конкурсу анкет. Анкету можна заповнити на сайті НАІУ naiu.org.ua. Кінцевий термін подачі анкети за 10 днів до початку тренінгу. Відібрані учасники  отримають підтвердження по електронній пошті або по телефону не пізніше ніж за 7 днів до початку тренінгу.

Дати та місце проведення тренінгів з серпня по грудень 2016 року*:

 • 25-27 серпня– м. Дніпро
 • 22-24 вересня –м. Вінниця
 • 20-22 жовтня –   м. Харків
 • 17-19 листопада – м. Краматорськ
 • 15-17 грудня – м. Львів

*дата проведення тренінгів може бути змінена.

Один учасник може взяти участь лише у одному тренінгу.

Організатори забезпечують учасникам харчування, компенсацію вартості проїзних квитків залізничного транспорту (купе, плацкарт, «Інтерсіті» – вагон 2 класу), автобусних міжміських перевезень (за умови наявності оригіналів проїзних документів та документів, що посвідчують компанію перевізника, відповідно до норм визначених законодавством та вимог НАІУ (будуть надані додатково), проживання (у разі потреби) для іногородніх учасників. Особам, які користуються інвалідним візком – номер в готелі, який пристосований для осіб з інвалідністю.

Контакти

Вікторія Назаренко

Координатор проєкту НАІУ, Генеральний секретар НАІУ

0937711060, 0442796182 (74), v.n.nazarenko@ukr.net

Офіси координаторів проєкту в регіонах:

  Категорія: