Заходи до Міжнародного дня боротьби з раком молочної залози

7 Жовтня 2019 Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Всеукраїнською організацією осіб з інвалідністю «Разом проти раку» проводить низьку заходів, присвячених Міжнародному дню боротьби з раком молочної залози:

18 жовтня 2019 р. в м. Києві відбудеться Всеукраїнський онкофорум «Лікар і пацієнт: спільно до ефективної профілактики і лікування РМЗ», який відбудеться за адресою: Володимирська 68,в приміщенні Національного Університету Харчової промисловості (студентська зала) та

На ОНКОФОРУМІ планується розглянути наступні питання:
- Заохочення відкритої комунікації між пацієнтом і лікарем, а також допомога пацієнтові в навігації системи охорони здоров'я.
- Заохочення участі в розробці законодавства та розширення доступу до медичної допомоги.
- Обмін досвідом представників громадських організацій.

Запрошуємо до участі представників держструктур, працівників охорони здоров’я, лідерів груп підтримки, волонтерів, громадських організацій осіб з інвалідністю.

19 жовтня 2019 року - пройде 15-й Марш Життя та Надії «Разом проти раку».

Мета акції – привернути увагу громадськості та влади до проблеми раку молочної залози, нагадати жінкам про те, що своєчасне виявлення хвороби допоможе зберегти здоров'я і життя, а також – щастя близьких.

Маршрут: Від Михайлівської площі по вулиці Трьохсвятительській, через Європейську площу до Центрального парку відпочинку (біля будівлі Верховної Ради).
10:30 - Літургія за здоров`я жінок, які перенесли РМЗ, в Михайлівському Золотоверхому монастирі.
12:00 - Початок Маршу.
13:00 - Центральний парк культури. Мітинг та концерт. Протягом Маршу планується розповсюдження листівок щодо методів самообстеження молочної залози.

Усі небайдужі до цієї проблеми, прийдіть на акцію та пройдіть вулицями Києва з рожевими кульками та стрічками, що символізують боротьбу проти раку молочної залози!

Реєстрація учасників до 15 жовтня за тел.(097) 395 15 61, amazonki99@ukr.net
Кількість місць обмежена.
Відповідальна особа: Лариса Лопата. Тел (068) 100 77 48.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.