Всеукраїнська нарада/збори представників ГОІ – членів місцевих комітетів доступності

11 Вересня 2015 Друкувати цю новину

Нарада комітету доступностіВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнській нараді/зборах представників ГОІ - членів місцевих комітетів доступності, яка відбудеться 29.09–03.10.2015 р. на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України (с. Яворів Турківського району Львівської області) в рамках реалізації Всеукраїнської програми НАІУ «Створення в Україні безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлово-громадського призначення».

Під час наради буде розглянуто проблемні питання забезпечення та здійснення громадського контролю щодо відповідності об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури вимогам чинних будівельних норм; співпраці з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування щодо створення безперешкодного доступу до об’єктів житлового та громадського призначення; додержання нормативних та методичних засад, проведення аудитів доступності.

В разі Вашої зацікавленості взяти участь, просимо заповнити анкету-заявку (див. додаток) та направити її на електронну адресу office@naiu.org.ua, але не пізніше 15:00 18-го вересня 2015 р.

Поселення учасників 29.09.2015 р. з 12:00, від’їзд учасників 03.10.2015 р. після 14:00.

Кількість учасників заходу обмежена, тому організатори залишають за собою право відбору учасників на підставі надісланих анкет.

Про підтвердження участі Вас буде повідомлено.

Організатори забезпечують зустріч учасників на залізничних вокзалах м. Львів, м. Ужгород та станції Самбір і довезення до місця проведення заходу, в разі повідомлення часу прибуття.

За додатковою інформацією звертайтесь в Секретаріат НАІУ:

 • Фадєєв Олександр Григорович (044) 279-61-74; 279-61-82;
 • Гриб Олена Вікторівна (044) 279-61-74; 279-61-82.

Організатори забезпечують учасникам поселення в готелі та харчування, компенсують вартість проїзних квитків, за умови наявності документів відповідно до норм, визначених законодавством, а саме:

 • оригіналів проїзних документів,
 • копії паспорту (1, 2, 10, 11 стор.),
 • копії ідентифікаційного коду,
 • копії пенсійного посвідчення (в разі наявності).

УВАГА! Нагадуємо, що НАІУ проводить оплату послуг з проживання, харчування та відшкодовує вартість проїзду учасників відповідно до Інструкції про службові відрядження, а саме:

Витрати на проїзд (у тому числі бронювання транспортних квитків) до місця відрядження (проведення заходу) і назад відшкодовуються в розмірі вартості проїзду залізничним, водним і автомобільним транспортом загального користування (крім таксі).

До вартості проїзду не може входити «оплата чаю/кави».

У разі користування послугами фізичної особи-підприємця (маршрутне таксі), необхідно надати копію документа, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб’єкта підприємницької діяльності, а також копію свідоцтва про сплату єдиного податку.

Звертаємо увагу на те, що дати прибуття та вибуття на квитках мають співпадати з датами проведення заходу.

З метою підтвердження правомірності надання пільги щодо сплати туристичного збору необхідно мати копії документів, що підтверджують належність особи до пільгової категорії (особи, які прибули у відрядження – копія наказу про відрядження, інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують осіб з інвалідністю I групи або дітей-осіб з інвалідністю (не більше одного супроводжуючого) – копія пенсійного посвідчення; ветерани війни; учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – копія посвідчення.

В разі відсутності вищезазначеного, особа самостійно сплачує туристичний збір.

Дякуємо за співпрацю.

З повагою

Виконавчий директор                                                                                 Н. Скрипка


Додаток: Анкета-заявка

  Категорія:
написати коментар

2 коментарі

 1. Сергій, Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих
  Вересень 21, 08:19 #1 Сергій, Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих

  А нас, напевне, вже вкотре бачити на нараді не бажають…

  Reply to this comment
 2. Сергій, Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих
  Вересень 21, 18:53 #2 Сергій, Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих

  О, запрошення отримали, і цьому дуже раді. Дякуємо і приносимо вибачення за своє припущення!

  Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.