Як політичним партіям стати доступнішими для виборців з інвалідністю?

30 Вересня 2020 Друкувати цю новину

25 вересня виконавчий директор Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Н. Скрипка взяла участь в онлайн обговоренні “Як політичним партіям стати доступнішими для виборців з інвалідністю?”, організованому командою Громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ».

До обговорення долучились представники ЦВК, Міжнародної фундації виборчих систем IFES, представники громадських об’єднань осіб з інвалідністю та правозахисних організації, а також політичних партій.

Під час заходу учасники розглянули питання щодо стандартів та вимог інклюзивності, міжнародного досвіду, а також якою має бути участь людей з інвалідністю у політиці. Говорили про інклюзивні політичні партії і чому це завжди виграшна ситуація. Також організаторами було презентовано рекомендації з інклюзивності для політичних партій.

Інформацію розміщено в рамках проєкту «Підвищення громадянської активності людей з інвалідністю під час місцевих виборів 2020 р.», який реалізує ГС «ВГО « Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за рахунок  коштів державного бюджету.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.