Вже вдруге Чемпіонат України з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору пройде на унікальній спеціалізованій реабілітаційно-спортивній базі – Західному реабілітаційно-спортивному центрі

22 Січня 2013
Друкувати цю новину

Вдруге Чемпіонат України з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору, що пройде з 25 січня по 3 лютого 2013 року, буде проводитись на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України.

Урочисте відкриття Чемпіонату відбудеться 26 січня о 14:00 у Західному реабілітаційно-спортивному центрі, що знаходиться у с. Яворів, Турківського району, Львівської обл.

У відкритті візьмуть участь:

• Начальник обласного управління з фізичної культури і спорту Львівської області Майборода Юрій,
• Начальник обласного центру «Інваспорт» Магрілов Вадим,
• Координатор Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України у Львівському регіоні, член Ради НКСІУ Грибальський Ярослав,
• Керівництво районної адміністрації та районної ради Турківського району.

Перед урочистою церемонією відкриття Чемпіонату України відбудуться тестові заїзди учасників змагань на трасах Західного реабілітаційно-спортивного центру (з 12 до 13:00). По завершенню церемонії для представників засобів масової інформації – кава-брейк.

Акредитація на подію обов’язкова!!! Контакти для акредитації: Гарач Наталя – 0509979662, 0937711064; Мирослава Шперик – 0507010018.

Для акредитованих засобів масової інформації буде організовано транспорт, який чекатиме 26 січня о 9:00 біля Львівської обласної адміністрації.

  Категорія: