Вже п’ятий навчально-практичний семінар «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток” відбувся в Чернівцях

8 Листопада 2018 Друкувати цю новину

І з кожним роком його рівень зростає та набирає обертів. Так приємно відчувати це. Три дні в шаленому темпі пролітають так насичено, що в програмку нема часу коли заглядати, бо лекції, майстер-класи, зустрічі, діалог з владою, флеш-моб , тренінги та живе спілкування заповнюють весь час. І здається, що мозок і тіло кажуть «дякую» за усю надану інформацію та вправи. Стільки всього корисного, навчального та позитивного! Радість, сміх, щастя – це супутники наших учасниць протягом усього семінару. Ми команда! Дружня сім’я!

Як і планували день перший семінару розпочався з діалогу з владою. Жінки з інвалідністю ставили питання присутнім на заході представникам влади. Питання що стосуються медицини, освіти, працевлаштування, соціального забезпечення, стереотипів, архітектурної доступності, інклюзії, інфраструктури та ін.. За результатами обговорення учасницями семінару буде складено резолюцію щодо питань реалізації прав осіб з інвалідністю в м. Чернівці та Чернівецькій області.

Після зустрічі з владою, учасники семінару отримали довгоочікувану зустріч та лекцію від лікаря загальної практики сімейної медицини Часовенко С.М. Сергій Михайлович підготував цікаві теми, які є важливі для людей з інвалідністю і не тільки -«Специфіка шлунково-кишкового тракту при травмі хребта.» та «Як перемогти стрес. Як правильно вирішувати конфлікти». Такі теми не випадкові, а життєво необхідні для усіх людей.

Завершився день перший репетицією креативного Флеш-мобу під керівництвом відомого хореографа Івана Величко. Таке ми відчували вперше.
Такі ритмічні рухи на колясці ,та ще й в великій приємній компанії, під сучасну музику нам дуже сподобалося. Харизма та сонячний настрій чудового хореографа створив неймовірну атмосферу. Ми відчували себе щасливими, впевненими, потрібними. Старанно виконували завдання та раділи успіхам.
Ще довго не могли вгамувати емоції та згадували пережитий день.

День другий занурив нас в країну краси, гармонії та драйву. Школа Краси «СлаваСтудіо» чекала нас з теплими обіймами, професійними майстрами, учнями школи. У тут почалося! Догляд за волоссям, догляд за шкірою, візаж, зачіски – це все для наших дівчат організували в Школі Краси «СлаваСтудіо». Великій уклін директору Ярославі Іванівні Малинській – співорганізатору заходу за організацію такої важливої частини семінару. Ми пишаємося таким партнером! А фото сесія «Краса в унікальності» - подарунок для дівчат від пані Ярослави надала ще більшої впевненості в тому, що ми красиві і унікальні.

Підкресливши красу та шарм учасниці вирушили в неймовірно гарний зал ресторану «ГеоргПалац» де нас чекала чарівна Місіс Україна Всесвіт 2017 Ліна Ільніцька. Пані Ліна організувала такий фестиваль для учасників семінару, який запям”ятається на все життя. Я дуже рада, що співорганізатором нашого семінару була така небайдужа, дуже гарна, молода дівчина та директор модельної агенції «ШоуТайм». З таким партнером було дуже приємно працювати і організовувати захід. Тема нашого фестивалю «Здорові! Сильні! Красиві» тому найкреативнішою родзинкою був початок заходу – Флеш-моб за участю жінок та чоловіків з інвалідністю. Емоції та відчуття від задоволення цієї акції передати неможливо. Це було по сучасному, активно, радісно, спортивно, дуже живо і по справжньому щиро ! Ми пропагували здоровий спосіб життя з спортом та правильним харчуванням.

Майстер- клас для жінок з інвалідністю з йоги для грудної клітини та шиї, лекція про здорове харчування, майстер-клас на тему: «Самомасаж лиця», уроки від дизайнера одягу, усе це приймалося і всмоктувалося , як необхідна кожній жінці інформація. Незацікавлених не було. Атмосфера царювала незвичайно затишна, по сімейному тепла. Фуршет з смаколиками від привітних панянок та фірми Натурель зробив цю атмосферу ще більш родинною. Щиро дякуємо всім!

Але день другий ще не завершився, тому що в комфортному, теплому залі ресторану «Чернівці» готелю «Буковина» нас чекала дружня вечеря де було багато добрих слів, побажань, довгоочікуваного спілкування друзів, що зустрілися в Чернівцях з різних областей України. І гадаю, не варто розповідати, які це важливі моменти в житті. Радіти успіхам подруги, порадити, підтримати, отримати консультацію чи просто обійняти. Такої підтримки іноді так не вистачає в нашому житті.

День третій. Психологічний тренінг від психолога, кандидата педагогічних наук кафедри педагогіки та соціальної роботи факультету педагогіки, психології та соціальної роботи ЧНУ ім. Федьковича В. Балахтар, як завжди був змістовним, цікавим та корисним. Усі активно виконували завдання та брали участь в тренінгу. Було захопливе, енергійно та пізнавальне. Активну участь в тренінгу брали студенти, тому разом з молодими людьми було ще цікавіше все робити. Перед закриттям семінару кожен учасник мав нагоду висловити свої побажання, пропозиції, зауваження. Усі зауваження і пропозиції приймаємо. Головне, що ми є єдина, велика, сильна команда, яка наступного року, я вірю в це, піднімить рівень заходу ще вище, а це допоможе жінкам з інвалідністю жити в нашій державі гідно, вільно та впевнено. Тому що тільки ми здатні змінити цей світ на краще! З Божою допомогою!

Організатори заходу: «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» та Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю «Лідер».
Співорганізатори: Школа Краси «СлаваСтудіо» та Місіс Україна Всесвіт Ліна Ільніцька.
За підтримки:
Чернівецької обласної державної адміністрації
Департаменту соціального захисту населення ЧОДА
Чернівецької міської ради
Фізичної особи Руснака Володимира Ілліча
Готелю «Буковина»
КЦ «Турбота»
Ресторану «Георг Палац»
Ресторану «Чернівці»
Першого заступника Сторожинецького міського голови БрижакП. М.
Телеведучої – Оксани Мельник
Викладача та студентів спеціальності «Соціальна
робота кафедри педагогіки та соціальної роботи,
Чернівецького національного університету імені
Ю. Федьковича.

Дякуємо керівництву та колективу готельного комплексу «Буковина» за професійність, толерантність та розуміння!

Особлива тепла подяка:
Хореографу Івану Величко,
Садику Володимиру м. Сторожинець, Сім’ї Мацалковских м. Сторожинець
Георгію Косовану (транспорт), Людмилі Мартиненко – йога студія «ЛОТОС», Наталії Мостовій – майстру методики «Скульптурний ліфтинг лиця», Софії Ковтун –Дитина Року 2015.

За солодощі дякуємо!
Столяр Людмилі «Мантулики»,Миронець Галині, Здебській Галині, Щасливій Яні, Пендещук Інні, Плінській Марті,Мостовій Наталі, Катерині Сава, Батюкевич Вікторії, Кривуцик Інні.

Дорогі мої дівчата, учасниці семінару! Ви дуже сильні, ви прекрасні, ніжні, жіночні, мудрі, щирі, веселі! Ви найкращі! Я люблю вас! До нових зустрічей!

Від душі дякуємо Національній Асамблеї людей з інвалідністю України за надання можливості проводити в нашому регіоні такий важливий захід!

Валентина Добридіна

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.