Використання принципів Універсального Дизайну в політиці рівних можливостей British Council

15 Червня 2015 Друкувати цю новину

Під час зустрічі комітету корпоративної соціальної відповідальності «Європейської бізнес Асоціації» (ЄБА) в Україні, що відбулася у приміщенні British Council, була представлена концепція Універсального дизайну.

IMG_5056

Захід відбувався в рамках представлення політики рівних можливостей, що використовується цією установою в своїй роботі. Директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, разом з координатором напряму EDI (Equality, Diversity, Inclusion – Рівність, Різноманітність, Інклюзія) Катериною Титарчук, розповіли представникам компаній-членів ЄБА про кращі практики та інструменти, які Британська Рада використовує в свої роботі для забезпечення рівних умов для всіх працівників та клієнтів, незалежно від раси, статі, сексуальної орієнтації та будь-яких інших ознак.

Під час заходу представник ПРООН в Україні Аліна Стеценко розповіла про концепцію та принципи універсального дизайн як інструменту розбудови інклюзивного суспільства, де усі люди відчувають на рівні з іншими щодо можливостей навчання, пересування, працевлаштування тощо.

IMG 5030

Просування принципів Універсального дизайну в Україні відбувається в рамках діяльності Спільної Програми ПРООН, ЮНІСЕФ, ВООЗ, МОП «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні».

Ознайомитися з презентацією та завантажити пам’ятку доступності приміщень, яку використовує в своїй роботі Британська Рада в Україні, можна на цьому веб-сайті - ud.org.ua/biblioteka/prezentatsiji/216-inklyuzivna-politika-v-britanskij-radi

Слід зазначити, що концепція універсального дизайну все частіше згадується у заходах, присвячених архітектурі, освіті та доступності.

pic

 

Аліна Стеценко

PR фахівець

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.