В Києві розпочалась Всеукраїнська конференція «РівноДоступність: посилення та гарантії прав людини”

12 Червня 2017 Друкувати цю новину

В Києві в готелі "Рамада" розпочався другий день Всеукраїнської конференції «РівноДоступність: посилення та гарантії прав людини».  Захід організовують ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем. Конференція присвячена проблемам реалізації виборчих прав осіб з інвалідністю в Україні.

Цей захід має на меті об'єднати представників місцевих державних адміністрацій, організацій та інституцій, що займаються виборчими питаннями та питаннями осіб з інвалідністю, для обговорення питання забезпечення повної і рівної участі людей з інвалідністю у політичних та виборчих процесах та стратегії забезпечення доступності виборчого процесу для людей з інвалідністю. Крім того, під час конференції передбачається презентація результатів роботи щодо забезпечення фізичної доступності виборчих дільниць Полтавської області, що відбулося у 2016 році.

Участь у заході приймають представники центральних органів виконавчої влади, міжнародних представництв, комітетів доступності, керівники та лідери громадських організацій осіб з інвалідністю.

Місце проведення - готель Ramada Encore Kiev (Столичне шосе, 103).

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.