3-5 жовтня 2019 року. Всеукраїнська конференція на тему „Актуальні питання та перспективи розвитку системи комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю”

30 Вересня 2019 Друкувати цю новину

3-5 жовтня 2019 року у м. Ужгород відбудеться Всеукраїнська конференція на тему „Актуальні питання та перспективи розвитку системи комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю” та пройдуть заходи, присвячені 20 - й річниці МСРЦ „Дорога життя”.

Організатори: ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України»; департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації, Медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя»; КРУ «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю».

В ході конференції планується робота секцій:

  • Впровадження послуги раннього втручання в Україні.
  • Надання соціальних послуг особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальної недостатності, психічних розладів та комплексних уражень. Проблеми та перспективи
  • Реабілітаційні технології в роботі з дітьми та дорослими особами з інвалідністю внаслідок комплексних уражень.

До участі у конференції запрошені представники центральних та місцевих органів влади, громадських організацій, що об’єднують осіб з інвалідністю, керівники та фахівці установ та організацій, які працюють у сфері реабілітації та надання соціальних послуг особам з інвалідністю.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

  1. StephenSoype
    03 Жовтня, 05:01 #1 StephenSoype

    Good post, I love it a lot.I was very lucky to find your site. It has a lot of helpful information!

    Reply to this comment

Додати коментар