Всеукраїнська конференція “Доступ осіб з інвалідністю до виборчих та політичних процесів в Україні”

28 Листопада 2019 Друкувати цю новину

Всеукраїнська конференція "Доступ осіб з інвалідністю до виборчих та політичних процесів в Україні"

Сьогодні в Києві розпочала роботу дводенна Всеукраїнська конференція "Доступ осіб з інвалідністю до виборчих та політичних процесів в Україні". Захід організовують Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES).

За участі Старшого Директора IFES Україна, старшого міжнародного радника з виборів Пітера Ербена, Уповноваженого Президента України з прав осіб з інвалідністю Валерія Сушкевича, Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Андрія Мамалиги, члена Центральної виборчої комісії Сергія Постівого, спеціаліста з управління проєктами USAID / Україна, представників Міністерства соціальної політики України, місії Посольства США та Канади в Україні, місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також громадських організацій людей з інвалідністю та правозахисних організацій.

Всеукраїнська конференція "Доступ осіб з інвалідністю до виборчих та політичних процесів в Україні"

Метою заходу є визначення ключових проблем, в тому числі пов’язаних з реалізацією виборчих прав громадян з інвалідністю, з урахуванням їх актуалізації під час виборів Президента України та Парламентських виборів 2019 року, й шляхів їх врегулювання.

+ Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.