Вперше в Полтаві відбувся фестиваль жестової пісні «Подільська золота осінь»!

4 Жовтня 2019
Друкувати цю новину

З нагоди Міжнародного тижня глухих та для популяризації жестової мови, за ініціативи голови Подільської районної у м.Полтаві ради Євгена Нагорного, голови Управління соціального захисту населення Подільської районної у м.Полтаві ради Андрія Каркача та натхненниці фестивалю директорки ГО «МІСТ» Наталії Московець сьогодні усі присутні стали учасниками неймовірного свята!

Душевно та натхненно, професійно та зворушливо, патріотично та ніжно – всі учасники фестивалю щиро дарували свої емоції та майстерність полтавцям!

Дивіться сюжет PTV Полтавське Телебачення

Ярина Кулинич навчається у 9 класі. Разом із подругами виступатиме перед глядачами.

“Я буду танцювати, виконувати композицію українську. Дуже цікаво, що чуючі люди мають змогу спілкуватися з нечуючими. Ми хочемо пропагувати й надалі жестову мову. Ми повинні бути рівними”, – розповіла учасниця заходу Ярина Кулинич.

Олег прийшов як гість, аби подивитися на виступ та поспілкуватися з однолітками.

“Йому дуже подобається, тут дуже позитивно, тут нечуючі люди і йому дуже цікаво. Я намагаюся частіше приходити на такі заходи, дивитися”, – розповів гість заходу Олег.

За офіційною статистикою, кожна 9 людина має порушення слуху.

“Ми прагнемо, щоб суспільство стало інклюзивним, а інклюзія – це включення. І нам хочеться, щоб люди, які мають порушення слуху, не лиши у святкові дні про них згадували, а й щодня мали можливість спілкуватися і їх будуть розуміти”, – повідомила організаторка заходу Наталія Московець.

Для глядачів підготували 24 номери. Подібний фестиваль жестових мов у Полтаві відбувся уперше.

Тамара Мордик, Любов Ємець, PTV Полтавське Телебачення

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар