Вперше на Всеукраїнський з’їзд колопроктологів за міжнародною участю було запрошено представника від громадської організації

31 Жовтня 2016 Друкувати цю новину

26-28 жовтня 2016 року у м. Києві пройшов  IV з’їзд колопроктологів України. Організатор заходу Всеукраїнська громадська організація «АСОЦІАЦІЯ КОЛОПРОКТОЛОГІВ УКРАЇНИ».

Під час заходу фахівцями обговорювались проблеми сучасної проктології -колоректальний рак, хронічні запальні захворювання кишечника, вогнепальні поранення органів черевної порожнини i малого тазу, сучасна ендоскопiчна i морфологічна діагностика i ендоскопічна хірургія товстої кишки, лапороскопічна, ургентна, дитяча проктологія та інші.

Леся ВаляєваВперше було виділено цілий блок для обговорення проблематики стомованих пацієнтів в Україні. Доповідала від імені всіх стомованих голова Черкаської обласної громадської організації "Життя без бар'єрів" Леся Валяєва з промовою «Стома- це не вирок!».

До відома: Всеукраїнська громадська організація «АСОЦІАЦІЯ КОЛОПРОКТОЛОГІВ УКРАЇНИ» була створена і затверджена на Першому Установчому з’їзді коло - проктологів України за міжнародною участю, який відбувся у м. Києві 10 – 12 квітня 2002 року . Члени Асоціації активно співпрацюють з Асоціацією стомованих хворих України, сприяють вирішенню проблеми забезпечення стомованих хворих калоприймачами та предметами догляду за стомами, яка лише в Україні не вирішена на Державному рівні.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.