Вперше на Всеукраїнський з’їзд колопроктологів за міжнародною участю було запрошено представника від громадської організації

Вперше на Всеукраїнський з’їзд колопроктологів за міжнародною участю було запрошено представника від громадської організації
31 Жовтня 2016
Друкувати цю новину

26-28 жовтня 2016 року у м. Києві пройшов  IV з’їзд колопроктологів України. Організатор заходу Всеукраїнська громадська організація «АСОЦІАЦІЯ КОЛОПРОКТОЛОГІВ УКРАЇНИ».

Під час заходу фахівцями обговорювались проблеми сучасної проктології -колоректальний рак, хронічні запальні захворювання кишечника, вогнепальні поранення органів черевної порожнини i малого тазу, сучасна ендоскопiчна i морфологічна діагностика i ендоскопічна хірургія товстої кишки, лапороскопічна, ургентна, дитяча проктологія та інші.

Леся ВаляєваВперше було виділено цілий блок для обговорення проблематики стомованих пацієнтів в Україні. Доповідала від імені всіх стомованих голова Черкаської обласної громадської організації “Життя без бар’єрів” Леся Валяєва з промовою «Стома- це не вирок!».

До відома: Всеукраїнська громадська організація «АСОЦІАЦІЯ КОЛОПРОКТОЛОГІВ УКРАЇНИ» була створена і затверджена на Першому Установчому з’їзді коло – проктологів України за міжнародною участю, який відбувся у м. Києві 10 – 12 квітня 2002 року . Члени Асоціації активно співпрацюють з Асоціацією стомованих хворих України, сприяють вирішенню проблеми забезпечення стомованих хворих калоприймачами та предметами догляду за стомами, яка лише в Україні не вирішена на Державному рівні.

  Категорія: